RPMD40-4815SGW/N
RECOM PowerRECOM Power
RPMD40-4815SGW/N Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: RECOM Power
Περιγραφή προϊόντος DC/DC CONVERTER 15V 40W
Φύλλα δεδομένων: RPMD40-4815SGW/N.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 580 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 580 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
30 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RPMD40-4815SGW/N Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC/DC CONVERTER 15V 40W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 580 pcs Φύλλο δεδομένων RPMD40-4815SGW/N.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 15V
Τάση - Εισόδου (Min) 18V Τάση - Εισόδου (Max) 75V
Τύπος Isolated Μέγεθος / Διαστάσεις 4.58" L x 0.96" W x 2.26" H (116.3mm x 24.5mm x 57.6mm)
Σειρά POWERLINE Power Modules Ισχύς (Watts) 40W
Θερμοκρασία λειτουργίας - Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος DIN Rail Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αποδοτικότητα -
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 2.67A εγκρίσεις CE, LVD
εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
RPMD40-483.3SGW/N
RPMD40-483.3SGW/N
Κατασκευαστές: RECOM Power
Περιγραφή: DC/DC CONVERTER 3.3V 40W
Σε απόθεμα: 639 pcs
Κατεβάστε: RPMD40-483.3SGW/N.pdf
RFQ
RPMD40-4815DGW/N
RPMD40-4815DGW/N
Σε απόθεμα: 584 pcs
Κατεβάστε: RPMD40-4815DGW/N.pdf
RFQ
RPMD40-4815SGW
RPMD40-4815SGW