RP20-483.3SFR/XC
RECOM PowerRECOM Power
RP20-483.3SFR/XC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: RECOM Power
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 3.3V 20W
Φύλλα δεδομένων: RP20-483.3SFR/XC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
9 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RP20-483.3SFR/XC Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V 20W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1163 pcs Φύλλο δεδομένων RP20-483.3SFR/XC.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V Τάσης - Απομόνωση 1.6kV
Τάση - Εισόδου (Min) 18V Τάση - Εισόδου (Max) 75V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Σειρά ECONOLINE RP20-FR Ισχύς (Watts) 20W
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 6-DIP Module, 5 Leads
Αλλα ονόματα 30004311 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 79°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Αποδοτικότητα 85% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 4.5A 18V - 75V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 4.5A εφαρμογές ITE (Commercial)
Κατασκευαστές: RECOM Power