RP20-483.3SFR/P-HC
RECOM PowerRECOM Power
RP20-483.3SFR/P-HC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: RECOM Power
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 3.3V 20W
Φύλλα δεδομένων: RP20-483.3SFR/P-HC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RP20-483.3SFR/P-HC Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V 20W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1251 pcs Φύλλο δεδομένων RP20-483.3SFR/P-HC.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V Τάσης - Απομόνωση 1.6kV
Τάση - Εισόδου (Min) 18V Τάση - Εισόδου (Max) 75V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.00" L x 1.00" W x 0.66" H (50.8mm x 25.4mm x 16.8mm)
Σειρά POWERLINE RP20-FR Ισχύς (Watts) 20W
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 6-DIP Module
Αλλα ονόματα 30003760 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 79°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Αποδοτικότητα 85% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 4.5A 18V - 75V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 4.5A Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable, Active High
εφαρμογές ITE (Commercial)
Σχετικά προϊόντα
RP20-483.3SFR/XC-HC
RP20-483.3SFR/XC-HC
Κατασκευαστές: RECOM Power
Σε απόθεμα: 1104 pcs
Κατεβάστε: RP20-483.3SFR/XC-HC.pdf
RFQ
RP20-483.3SF/N-HC
RP20-483.3SF/N-HC
Σε απόθεμα: 1281 pcs
Κατεβάστε: RP20-483.3SF/N-HC.pdf
RFQ
RP20-483.3SFR
RP20-483.3SFR