REC5-243.3SRWZ/H/B
RECOM PowerRECOM Power
REC5-243.3SRWZ/H/B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: RECOM Power
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 3.3V 5W
Φύλλα δεδομένων: REC5-243.3SRWZ/H/B.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος REC5-243.3SRWZ/H/B Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V 5W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4788 pcs Φύλλο δεδομένων REC5-243.3SRWZ/H/B.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V Τάσης - Απομόνωση 1.6kV
Τάση - Εισόδου (Min) 9V Τάση - Εισόδου (Max) 36V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Σειρά ECONOLINE REC5 Ισχύς (Watts) 5W
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 24-DIP Module, 12 Leads
Αλλα ονόματα 10010528
REC5243.3SRWZ/H/B
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 75°C
Αποδοτικότητα 76% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 1A 9V - 36V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1A εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
REC5-243.3SRW/H6/A/X2
REC5-243.3SRW/H6/A/X2
Κατασκευαστές: RECOM Power
Σε απόθεμα: 4003 pcs
Κατεβάστε: REC5-243.3SRW/H6/A/X2.pdf
RFQ
REC5-243.3SRWZ/H/B/M
REC5-243.3SRWZ/H/B/M
Σε απόθεμα: 3880 pcs
Κατεβάστε: REC5-243.3SRWZ/H/B/M.pdf
RFQ
REC5-243.3SRW/H6/C/SMD-R
REC5-243.3SRW/H6/C/SMD-R
Κατεβάστε: REC5-243.3SRW/H6/C/SMD-R.pdf
REC5-243.3SRWZ/H/B/M/SMD
REC5-243.3SRWZ/H/B/M/SMD
Κατεβάστε: REC5-243.3SRWZ/H/B/M/SMD.pdf
REC5-243.3SRWZ/H/B/SMD
REC5-243.3SRWZ/H/B/SMD