REC5-243.3SRW/H6/C
RECOM PowerRECOM Power
REC5-243.3SRW/H6/C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: RECOM Power
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 3.3V 5W
Φύλλα δεδομένων: REC5-243.3SRW/H6/C.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος REC5-243.3SRW/H6/C Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V 5W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4968 pcs Φύλλο δεδομένων REC5-243.3SRW/H6/C.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V Τάσης - Απομόνωση 6kV
Τάση - Εισόδου (Min) 18V Τάση - Εισόδου (Max) 36V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Σειρά ECONOLINE REC5 Ισχύς (Watts) 5W
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 24-DIP Module, 9 Leads
Αλλα ονόματα 10008596
REC5243.3SRW/H6/C
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 75°C
Αποδοτικότητα 77% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 1A 18V - 36V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1A εφαρμογές ITE (Commercial), Medical
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
REC5-243.3SRW/H6/C/M
REC5-243.3SRW/H6/C/M
Κατασκευαστές: RECOM Power