REC15-2405DZ/H3/M
RECOM PowerRECOM Power
REC15-2405DZ/H3/M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: RECOM Power
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER +/-5V 15W
Φύλλα δεδομένων: REC15-2405DZ/H3/M.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος REC15-2405DZ/H3/M Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-5V 15W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1729 pcs Φύλλο δεδομένων REC15-2405DZ/H3/M.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -5V
Τάσης - Υλοποίηση 1 5V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 9V Τάση - Εισόδου (Max) 36V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Σειρά ECONOLINE REC15/M Ισχύς (Watts) 15W
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 6-DIP Module
Αλλα ονόματα 10016369 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 65°C
Αριθμός Εξόδων 2 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Αποδοτικότητα 83% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V -5V 1.5A, 1.5A 9V - 36V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1.5A, 1.5A Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable, Active High
εφαρμογές ITE (Commercial), Medical
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
REC15-2405DZ/H3/M/X2
REC15-2405DZ/H3/M/X2
Κατασκευαστές: RECOM Power