REC15-2405D/H3/M/X2
RECOM PowerRECOM Power
REC15-2405D/H3/M/X2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: RECOM Power
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER +/-5V 15W
Φύλλα δεδομένων: REC15-2405D/H3/M/X2.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος REC15-2405D/H3/M/X2 Κατασκευαστής RECOM Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-5V 15W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1692 pcs Φύλλο δεδομένων REC15-2405D/H3/M/X2.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 -5V Τάσης - Υλοποίηση 1 5V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Εισόδου (Min) 18V
Τάση - Εισόδου (Max) 36V Τύπος Isolated Module
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Σειρά ECONOLINE REC15/M Ισχύς (Watts) 15W
Συσκευασία / υπόθεση 6-DIP Module Αλλα ονόματα 10018944
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 2
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά SCP Αποδοτικότητα 83%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V -5V 1.5A, 1.5A 18V - 36V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1.5A, 1.5A
εφαρμογές ITE (Commercial), Medical
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
REC15-2405D/H3/M
REC15-2405D/H3/M
Κατασκευαστές: RECOM Power