M2147-3005-S-12
RAFRAF
M2147-3005-S-12 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: RAF
Περιγραφή προϊόντος HEX STANDOFF M3X0.5 STEEL 12MM
Φύλλα δεδομένων: 1.M2147-3005-S-12.pdf2.M2147-3005-S-12.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος M2147-3005-S-12 Κατασκευαστής RAF
Περιγραφή HEX STANDOFF M3X0.5 STEEL 12MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 81575 pcs Φύλλο δεδομένων 1.M2147-3005-S-12.pdf2.M2147-3005-S-12.pdf
Τύπος Hex Standoff Βιδωμένο / μη διορθωμένο Threaded
Σειρά - Βίδα, Μέγεθος Νήματος M3x0.5
Επιμετάλλωση Zinc Αλλα ονόματα 1772-1026
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Υλικό Steel
Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks Μήκος - Συνολικά 0.660" (16.76mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Γένος Male, Female
Χαρακτηριστικά - Διάμετρος - Έξω 0.236" (5.99mm) Hex
Διάμετρος - Μέσα - Λεπτομερής περιγραφή Hex Standoff Threaded M3x0.5 Steel 0.472" (12.00mm)
Χρώμα - Μεταξύ Διοικητικό Ύψος 0.472" (12.00mm)