M2147-3005-B-12
RAFRAF
M2147-3005-B-12 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: RAF
Περιγραφή προϊόντος HEX STANDOFF M3X0.5 BRASS 12MM
Φύλλα δεδομένων: 1.M2147-3005-B-12.pdf2.M2147-3005-B-12.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος M2147-3005-B-12 Κατασκευαστής RAF
Περιγραφή HEX STANDOFF M3X0.5 BRASS 12MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / σύμφωνο RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 87574 pcs Φύλλο δεδομένων 1.M2147-3005-B-12.pdf2.M2147-3005-B-12.pdf
Τύπος Hex Standoff Βιδωμένο / μη διορθωμένο Threaded
Σειρά - Βίδα, Μέγεθος Νήματος M3x0.5
Επιμετάλλωση Zinc Αλλα ονόματα 1772-1064
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Υλικό Brass
Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks Μήκος - Συνολικά 0.660" (16.76mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS Compliant Γένος Male, Female
Χαρακτηριστικά - Διάμετρος - Έξω 0.236" (5.99mm) Hex
Διάμετρος - Μέσα - Λεπτομερής περιγραφή Hex Standoff Threaded M3x0.5 Brass 0.472" (12.00mm)
Χρώμα - Μεταξύ Διοικητικό Ύψος 0.472" (12.00mm)