ST6-20B16
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: ST6-20B16
Περιγραφή προϊόντος XFRMR LAMINATED 20VA THRU HOLE
Φύλλα δεδομένων: ST6-20B16.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ST6-20B16
Αριθμός εξαρτήματος ST6-20B16 Κατασκευαστής Pulse Electronics Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 5303 pcs Φύλλο δεδομένων ST6-20B16.pdf
Βάρος 0.8 lb (362.87g) Τάσης - Δευτεροβάθμια (πλήρες φορτίο) Parallel 10V, Series 20V
Τάσης - Πρωτοβάθμια 115V Τάσης - Απομόνωση 2500Vrms
Τύπος Laminated Core Στυλ λήξης PC Pin
Μέγεθος / Διαστάσεις 57.15mm L x 47.24mm W Σειρά Split Bobbin Plug-In
Δευτερεύον τύλιγμα (s) Dual Πρωτεύον τύλιγμα (s) Single
Ισχύς - Max 20 VA τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 36.58mm Τρέχουσες - εξόδου (Max) Parallel 2A, Series 1A