ST6-16B12
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: ST6-16B12
Περιγραφή προϊόντος XFRMR LAMINATED 20VA THRU HOLE
Φύλλα δεδομένων: ST6-16B12.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ST6-16B12
Αριθμός εξαρτήματος ST6-16B12 Κατασκευαστής Pulse Electronics Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 4539 pcs Φύλλο δεδομένων ST6-16B12.pdf
Βάρος 0.8 lb (362.87g) Τάσης - Δευτεροβάθμια (πλήρες φορτίο) Parallel 8V, Series 16V
Τάσης - Πρωτοβάθμια 115V Τάσης - Απομόνωση 2500Vrms
Τύπος Laminated Core Στυλ λήξης PC Pin
Μέγεθος / Διαστάσεις 57.15mm L x 47.24mm W Σειρά Split Bobbin Plug-In
Δευτερεύον τύλιγμα (s) Dual Πρωτεύον τύλιγμα (s) Single
Ισχύς - Max 20 VA τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 36.58mm Τρέχουσες - εξόδου (Max) Parallel 2.5A, Series 1.25A