ST3-56B33
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
ST3-56B33 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: ST3-56B33
Κατασκευαστής / Μάρκα: Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή προϊόντος XFRMR LAMINATED 2.4VA THRU HOLE
Φύλλα δεδομένων: ST3-56B33.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ST3-56B33
Αριθμός εξαρτήματος ST3-56B33 Κατασκευαστής Pulse Electronics Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 5177 pcs Φύλλο δεδομένων ST3-56B33.pdf
Βάρος 0.25 lb (113.4g) Τάσης - Δευτεροβάθμια (πλήρες φορτίο) Parallel 28V, Series 56V
Τάσης - Πρωτοβάθμια 115V Τάσης - Απομόνωση 2500Vrms
Τύπος Laminated Core Στυλ λήξης PC Pin
Μέγεθος / Διαστάσεις 35.05mm L x 28.70mm W Σειρά Split Bobbin Plug-In
Δευτερεύον τύλιγμα (s) Dual Πρωτεύον τύλιγμα (s) Single
Ισχύς - Max 2.4 VA τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 30.23mm Τρέχουσες - εξόδου (Max) Parallel 90mA, Series 45mA