ST3-36B25
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: ST3-36B25
Περιγραφή προϊόντος XFRMR LAMINATED 2.4VA THRU HOLE
Φύλλα δεδομένων: ST3-36B25.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ST3-36B25
Αριθμός εξαρτήματος ST3-36B25 Κατασκευαστής Pulse Electronics Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 4724 pcs Φύλλο δεδομένων ST3-36B25.pdf
Βάρος 0.25 lb (113.4g) Τάσης - Δευτεροβάθμια (πλήρες φορτίο) Parallel 18V, Series 36V
Τάσης - Πρωτοβάθμια 115V Τάσης - Απομόνωση 2500Vrms
Τύπος Laminated Core Στυλ λήξης PC Pin
Μέγεθος / Διαστάσεις 35.05mm L x 28.70mm W Σειρά Split Bobbin Plug-In
Δευτερεύον τύλιγμα (s) Dual Πρωτεύον τύλιγμα (s) Single
Ισχύς - Max 2.4 VA τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 30.23mm Τρέχουσες - εξόδου (Max) Parallel 130mA, Series 65mA