PB2020.103NLT
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 10UH 12.6A 7.8 MOHM
Φύλλα δεδομένων: PB2020.103NLT.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PB2020.103NLT
Αριθμός εξαρτήματος PB2020.103NLT Κατασκευαστής Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή FIXED IND 10UH 12.6A 7.8 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 58674 pcs Φύλλο δεδομένων PB2020.103NLT.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.940" L x 0.820" W (23.87mm x 20.83mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά PB2020NL
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 130°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Επαγωγή 10µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.400" (10.16mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 10µH Unshielded Wirewound Inductor 12.6A 7.8 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 7.8 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 12.6A Τρέχουσες - Κορεσμός 20A