PB2020.103NL
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PB2020.103NL Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 10UH 12.6A 7.8 MOHM
Φύλλα δεδομένων: PB2020.103NL.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
20 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PB2020.103NL
Αριθμός εξαρτήματος PB2020.103NL Κατασκευαστής Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή FIXED IND 10UH 12.6A 7.8 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 55190 pcs Φύλλο δεδομένων PB2020.103NL.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.940" L x 0.820" W (23.87mm x 20.83mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά PB2020NL
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 553-1634-5
PB2020.103NL-ND
PB2020103NL
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 130°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγή 10µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.400" (10.16mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 10µH Unshielded Wirewound Inductor 12.6A 7.8 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 7.8 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 12.6A
Τρέχουσες - Κορεσμός 20A