PA5002.152NLT
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIX IND 1.5UH 8.8A 18.7MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: PA5002.152NLT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PA5002.152NLT
Αριθμός εξαρτήματος PA5002.152NLT Κατασκευαστής Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή FIX IND 1.5UH 8.8A 18.7MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 54409 pcs Φύλλο δεδομένων PA5002.152NLT.pdf
Τύπος Molded Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.217" L x 0.209" W (5.50mm x 5.30mm)
θωράκιση Shielded Σειρά PA5002.XXXNLT
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Q @ Συχν -
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 553-4079-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 1.5µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.083" (2.10mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 1.5µH Shielded Molded Inductor 8.8A 18.7 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 18.7 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 8.8A Τρέχουσες - Κορεσμός 13.3A