PA5002.151NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXD IND 150NH 18.8A 4.6MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: PA5002.151NLT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PA5002.151NLT
Αριθμός εξαρτήματος PA5002.151NLT Κατασκευαστής Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή FIXD IND 150NH 18.8A 4.6MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 73836 pcs Φύλλο δεδομένων PA5002.151NLT.pdf
Τύπος Molded Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.217" L x 0.209" W (5.50mm x 5.30mm)
θωράκιση Shielded Σειρά PA5002.XXXNLT
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 553-4072-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 150nH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.083" (2.10mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 150nH Shielded Molded Inductor 18.8A 4.6 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 4.6 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 18.8A Τρέχουσες - Κορεσμός 30A