PA4546.152NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PA4546.152NLT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή προϊόντος INDUCTOR 1.5UH SMT 4.7 X 4.3
Φύλλα δεδομένων: PA4546.152NLT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PA4546.152NLT
Αριθμός εξαρτήματος PA4546.152NLT Κατασκευαστής Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή INDUCTOR 1.5UH SMT 4.7 X 4.3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 93385 pcs Φύλλο δεδομένων PA4546.152NLT.pdf
Τύπος Molded Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.175" L x 0.160" W (4.45mm x 4.06mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά PA4546.XXXNLT
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 1.5µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.047" (1.20mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 1.5µH Unshielded Molded Inductor 3A 63.3 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 63.3 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 3A Τρέχουσες - Κορεσμός 4A
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
PA4546.222NLT
PA4546.222NLT
Περιγραφή: INDUCTOR 2.2UH SMT 4.7 X 4.3