PA4546.151NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PA4546.151NLT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή προϊόντος INDUCTOR 0.15UH SMT 4.7 X 4.3
Φύλλα δεδομένων: PA4546.151NLT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PA4546.151NLT
Αριθμός εξαρτήματος PA4546.151NLT Κατασκευαστής Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή INDUCTOR 0.15UH SMT 4.7 X 4.3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 110628 pcs Φύλλο δεδομένων PA4546.151NLT.pdf
Τύπος Molded Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.175" L x 0.160" W (4.45mm x 4.06mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά PA4546.XXXNLT
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 150nH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.047" (1.20mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 150nH Unshielded Molded Inductor 10A 6.8 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 6.8 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 10A Τρέχουσες - Κορεσμός 21.5A