P1174.682NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
P1174.682NLT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 6.8UH 900MA 51 MOHM
Φύλλα δεδομένων: P1174.682NLT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του P1174.682NLT
Αριθμός εξαρτήματος P1174.682NLT Κατασκευαστής Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή FIXED IND 6.8UH 900MA 51 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 66684 pcs Φύλλο δεδομένων P1174.682NLT.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.265" L x 0.175" W (6.73mm x 4.45mm)
θωράκιση Shielded Σειρά P1174NL
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 130°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 6.8µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.110" (2.79mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 34MHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 6.8µH Shielded Wirewound Inductor 900mA 51 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 51 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 900mA
Τρέχουσες - Κορεσμός 900mA