P1174.472NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
P1174.472NLT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 4.7UH 1A 30 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: P1174.472NLT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του P1174.472NLT
Αριθμός εξαρτήματος P1174.472NLT Κατασκευαστής Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή FIXED IND 4.7UH 1A 30 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 77802 pcs Φύλλο δεδομένων P1174.472NLT.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.265" L x 0.175" W (6.73mm x 4.45mm)
θωράκιση Shielded Σειρά P1174NL
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 130°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 4.7µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.110" (2.79mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 40MHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 1A 30 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 30 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 1A
Τρέχουσες - Κορεσμός 1A