P1171.142NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
P1171.142NLT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 1.4UH 11A 4.2 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: P1171.142NLT.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του P1171.142NLT
Αριθμός εξαρτήματος P1171.142NLT Κατασκευαστής Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή FIXED IND 1.4UH 11A 4.2 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5977 pcs Φύλλο δεδομένων P1171.142NLT.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±30%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.482" L x 0.482" W (12.24mm x 12.24mm)
θωράκιση Shielded Σειρά P1171NL
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 130°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 1.4µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.236" (6.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 40MHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 1.4µH Shielded Wirewound Inductor 11A 4.2 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 4.2 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 11A Τρέχουσες - Κορεσμός 13A