P1171.124NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
P1171.124NLT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 120UH 1.3A 253 MOHM
Φύλλα δεδομένων: P1171.124NLT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του P1171.124NLT
Αριθμός εξαρτήματος P1171.124NLT Κατασκευαστής Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή FIXED IND 120UH 1.3A 253 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 73528 pcs Φύλλο δεδομένων P1171.124NLT.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.482" L x 0.482" W (12.24mm x 12.24mm)
θωράκιση Shielded Σειρά P1171NL
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 130°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 120µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.236" (6.00mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 5MHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 120µH Shielded Wirewound Inductor 1.3A 253 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 253 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 1.3A
Τρέχουσες - Κορεσμός 1.3A