P1167.362NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
P1167.362NLT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 3.6UH 3.1A 20 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: P1167.362NLT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του P1167.362NLT
Αριθμός εξαρτήματος P1167.362NLT Κατασκευαστής Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή FIXED IND 3.6UH 3.1A 20 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 96063 pcs Φύλλο δεδομένων P1167.362NLT.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±30%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.297" L x 0.297" W (7.54mm x 7.54mm)
θωράκιση Shielded Σειρά P1167NL
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 553-1075-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 130°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 3.6µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.177" (4.50mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 40MHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 3.6µH Shielded Wirewound Inductor 3.1A 20 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 20 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 3.1A Τρέχουσες - Κορεσμός 3.1A