P1167.334NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
P1167.334NLT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 330UH 350MA 1.47 OHM
Φύλλα δεδομένων: P1167.334NLT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2700 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του P1167.334NLT
Αριθμός εξαρτήματος P1167.334NLT Κατασκευαστής Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή FIXED IND 330UH 350MA 1.47 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 73390 pcs Φύλλο δεδομένων P1167.334NLT.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.297" L x 0.297" W (7.54mm x 7.54mm)
θωράκιση Shielded Σειρά P1167NL
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 553-1097-2
P1167.334TNL
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 130°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 330µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.177" (4.50mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 3MHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 330µH Shielded Wirewound Inductor 350mA 1.47 Ohm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 1.47 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 350mA Τρέχουσες - Κορεσμός 350mA