P1167.154NL
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
P1167.154NL Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 150UH 580MA 610 MOHM
Φύλλα δεδομένων: P1167.154NL.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
90 pcs
180 pcs
540 pcs
1080 pcs
2520 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του P1167.154NL
Αριθμός εξαρτήματος P1167.154NL Κατασκευαστής Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή FIXED IND 150UH 580MA 610 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 88080 pcs Φύλλο δεδομένων P1167.154NL.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.297" L x 0.297" W (7.54mm x 7.54mm)
θωράκιση Shielded Σειρά P1167NL
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 553-2862 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 130°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 150µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.177" (4.50mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 5.6MHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 150µH Shielded Wirewound Inductor 520mA 610 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 610 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 520mA Τρέχουσες - Κορεσμός 520mA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
P1167.153NLT
P1167.153NLT
Περιγραφή: FIXED IND 15UH 1.7A 66 MOHM SMD
Κατεβάστε: P1167.153NLT.pdf
RFQ
P1167.153NL
P1167.153NL
Περιγραφή: FIXED IND 15UH 1.8A 66 MOHM SMD
Κατεβάστε: P1167.153NL.pdf
RFQ
P1167.154NLT
P1167.154NLT
Περιγραφή: FIXED IND 150UH 520MA 610 MOHM