P1167.124NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
P1167.124NLT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 120UH 570MA 530 MOHM
Φύλλα δεδομένων: P1167.124NLT.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του P1167.124NLT
Αριθμός εξαρτήματος P1167.124NLT Κατασκευαστής Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή FIXED IND 120UH 570MA 530 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4937 pcs Φύλλο δεδομένων P1167.124NLT.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.297" L x 0.297" W (7.54mm x 7.54mm)
θωράκιση Shielded Σειρά P1167NL
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 553-1092-2
P1167.124TNL
P1167124NLT
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 130°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 120µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.177" (4.50mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 6.1MHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 120µH Shielded Wirewound Inductor 570mA 530 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 530 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 570mA
Τρέχουσες - Κορεσμός 570mA