P0762.334NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
P0762.334NLT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 330UH 300MA 2.7 OHM
Φύλλα δεδομένων: P0762.334NLT.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του P0762.334NLT
Αριθμός εξαρτήματος P0762.334NLT Κατασκευαστής Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή FIXED IND 330UH 300MA 2.7 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4250 pcs Φύλλο δεδομένων P0762.334NLT.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά P0762NL
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 130°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 330µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.118" (3.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 330µH Unshielded Wirewound Inductor 300mA 2.7 Ohm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 2.7 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 300mA Τρέχουσες - Κορεσμός 400mA