P0762.153NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
P0762.153NLT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 15UH 1.5A 150 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: P0762.153NLT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του P0762.153NLT
Αριθμός εξαρτήματος P0762.153NLT Κατασκευαστής Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή FIXED IND 15UH 1.5A 150 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 98670 pcs Φύλλο δεδομένων P0762.153NLT.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά P0762NL
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 130°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 15µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.118" (3.00mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 15µH Unshielded Wirewound Inductor 1.5A 150 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 150 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 1.5A
Τρέχουσες - Κορεσμός 2A