LP18-135B105
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος XFRMR SEMI-TORO 2VA THRU HOLE
Φύλλα δεδομένων: LP18-135B105.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LP18-135B105
Αριθμός εξαρτήματος LP18-135B105 Κατασκευαστής Pulse Electronics Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 4421 pcs Φύλλο δεδομένων LP18-135B105.pdf
Βάρος 0.313 lb (141.97g) Τάσης - Δευτεροβάθμια (πλήρες φορτίο) Parallel 9V, Series 18V
Τάσης - Πρωτοβάθμια - Τάσης - Απομόνωση 1500Vrms
Τύπος Semi-Toroidal Στυλ λήξης PC Pin
Μέγεθος / Διαστάσεις 47.63mm L x 39.67mm W Σειρά Low Profile Plug-In
Δευτερεύον τύλιγμα (s) Dual Πρωτεύον τύλιγμα (s) Dual
Ισχύς - Max 2 VA τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 16.51mm Τρέχουσες - εξόδου (Max) Parallel 270mA, Series 135mA