LP182M035A1P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
LP182M035A1P3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 1800UF 20% 35V SNAP
Φύλλα δεδομένων: LP182M035A1P3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1200 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LP182M035A1P3
Αριθμός εξαρτήματος LP182M035A1P3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 1800UF 20% 35V SNAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 65152 pcs Φύλλο δεδομένων LP182M035A1P3.pdf
Τάση - Ονομαστική 35V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.866" Dia (22.00mm)
Σειρά LP Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 1.04A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 1.144A @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Snap-In Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.984" (25.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 188 mOhm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 1800µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 188 mOhm @ 120Hz 1000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 1800µF