LP120-50B19
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος XFRMR SEMI-TORO 6VA THRU HOLE
Φύλλα δεδομένων: LP120-50B19.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LP120-50B19
Αριθμός εξαρτήματος LP120-50B19 Κατασκευαστής Pulse Electronics Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 5846 pcs Φύλλο δεδομένων LP120-50B19.pdf
Βάρος 0.438 lb (198.67g) Τάσης - Δευτεροβάθμια (πλήρες φορτίο) Parallel 60V, Series 120V
Τάσης - Πρωτοβάθμια - Τάσης - Απομόνωση 1500Vrms
Τύπος Semi-Toroidal Στυλ λήξης PC Pin
Μέγεθος / Διαστάσεις 47.63mm L x 39.67mm W Σειρά Low Profile Plug-In
Δευτερεύον τύλιγμα (s) Dual Πρωτεύον τύλιγμα (s) Dual
Ισχύς - Max 6 VA τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 21.59mm Τρέχουσες - εξόδου (Max) Parallel 100mA, Series 50mA
κέντρο Tap No
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
LP1206A0700ASTR\500
LP1206A0700ASTR\500
Κατασκευαστές: AVX Corporation
Περιγραφή: HIGH PERFORMANCE 700 MHZ LOW PAS