LP120-100B20
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος XFRMR SEMI-TORO 12VA THRU HOLE
Φύλλα δεδομένων: LP120-100B20.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LP120-100B20
Αριθμός εξαρτήματος LP120-100B20 Κατασκευαστής Pulse Electronics Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 5465 pcs Φύλλο δεδομένων LP120-100B20.pdf
Βάρος 0.688 lb (312.07g) Τάσης - Δευτεροβάθμια (πλήρες φορτίο) Parallel 60V, Series 120V
Τάσης - Πρωτοβάθμια - Τάσης - Απομόνωση 1500Vrms
Τύπος Semi-Toroidal Στυλ λήξης PC Pin
Μέγεθος / Διαστάσεις 63.50mm L x 50.80mm W Σειρά Low Profile Plug-In
Δευτερεύον τύλιγμα (s) Dual Πρωτεύον τύλιγμα (s) Dual
Ισχύς - Max 12 VA τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 27.05mm Τρέχουσες - εξόδου (Max) Parallel 200mA, Series 100mA