H1270NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
H1270NLT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: H1270NLT
Κατασκευαστής / Μάρκα: Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή προϊόντος XFRMR MODULE 2PORT 1:1 10/100
Φύλλα δεδομένων: 1.H1270NLT.pdf2.H1270NLT.pdf3.H1270NLT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του H1270NLT
Αριθμός εξαρτήματος H1270NLT Κατασκευαστής Pulse Electronics Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 18133 pcs Φύλλο δεδομένων 1.H1270NLT.pdf2.H1270NLT.pdf3.H1270NLT.pdf
Βάρος 0.05 oz (1.42g) Ενεργοποιεί Λόγος - Πρωτοβάθμια: Δευτεροβάθμια 1:1 Transmitter, 1:1 Receiver
μετασχηματιστή Τύπος Isolation and Data Interface (Encapsulated) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.515" L x 0.500" W (13.08mm x 12.70mm)
Σειρά - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Αλλα ονόματα 553-2063-2
H1270NLT-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Επαγωγή - Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.155" (3.93mm)
Χρόνος ενέργειας (Ε.Τ.) -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
H1267NLT
H1267NLT
Περιγραφή: XFRMR 1PORT 1:1 10/100 SMD
Σε απόθεμα: 30117 pcs
Κατεβάστε: H1267NLT.pdf
RFQ
H129
H129
Κατασκευαστές: 3M
Περιγραφή: TAPE DISPENSER HAND 2" WIDE
Κατεβάστε: H129.pdf
RFQ
H12CA4890
H12CA4890
Κατασκευαστές: Crydom
Περιγραφή: SSR RELAY SPST-NO 90A 48-660V