H1270NLST
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: H1270NLST
Περιγραφή προϊόντος TRANSFORMER
Φύλλα δεδομένων: H1270NLST.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του H1270NLST
Αριθμός εξαρτήματος H1270NLST Κατασκευαστής Pulse Electronics Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 5257 pcs Φύλλο δεδομένων H1270NLST.pdf
Βάρος - Ενεργοποιεί Λόγος - Πρωτοβάθμια: Δευτεροβάθμια 1:1
μετασχηματιστή Τύπος LAN 10/100 Base-T Μέγεθος / Διαστάσεις 0.515" L x 0.500" W (13.08mm x 12.70mm)
Σειρά - Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγή 350µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.155" (3.94mm) Χρόνος ενέργειας (Ε.Τ.) -