13N88-216E.1
PortescapPortescap
13N88-216E.1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Portescap
Περιγραφή προϊόντος STANDARD MOTOR 10800 RPM 4.5VDC
Φύλλα δεδομένων: 13N88-216E.1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 13N88-216E.1
Αριθμός εξαρτήματος 13N88-216E.1 Κατασκευαστής Portescap
Περιγραφή STANDARD MOTOR 10800 RPM 4.5VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1842 pcs Φύλλο δεδομένων 13N88-216E.1.pdf
Βάρος 0.04 lb (18.14g) Τάση - Ονομαστική 4.5VDC
Τύπος DC Motor Ροπή - Ονομαστική (oz-in / mNm) 0.48 / 3.42
Ροπή - μέγιστη ροπή (oz-in / mNm) - Στυλ λήξης Solder Tab
Μέγεθος / Διαστάσεις Round - 0.511" Dia (13.00mm) Σειρά 13N88
RPM 10800 RPM Ισχύς - Ονομαστική 2.5W
Αλλα ονόματα 1011130102
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C
Τοποθέτηση Hole Απόσταση - Τύπος κινητήρα Brushed
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Μήκος - άξονα και ρουλεμάν 0.244" (6.20mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Gear Ratio Μείωση - Λειτουργία Standard
Χαρακτηριστικά - κωδικοποιητή Τύπος -
Διάμετρος - Άξονας 0.059" (1.50mm) Λεπτομερής περιγραφή Brushed DC Motor Standard 10800 RPM 2.5W 4.5VDC