13N88-213E.1
PortescapPortescap
13N88-213E.1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Portescap
Περιγραφή προϊόντος STANDARD MOTOR 12300 RPM 6VDC
Φύλλα δεδομένων: 13N88-213E.1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 13N88-213E.1
Αριθμός εξαρτήματος 13N88-213E.1 Κατασκευαστής Portescap
Περιγραφή STANDARD MOTOR 12300 RPM 6VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1610 pcs Φύλλο δεδομένων 13N88-213E.1.pdf
Βάρος 0.04 lb (18.14g) Τάση - Ονομαστική 6VDC
Τύπος DC Motor Ροπή - Ονομαστική (oz-in / mNm) 0.43 / 3.03
Ροπή - μέγιστη ροπή (oz-in / mNm) - Στυλ λήξης Solder Tab
Μέγεθος / Διαστάσεις Round - 0.511" Dia (13.00mm) Σειρά 13N88
RPM 12300 RPM Ισχύς - Ονομαστική 2.5W
Αλλα ονόματα 1011130103
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C
Τοποθέτηση Hole Απόσταση - Τύπος κινητήρα Brushed
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Μήκος - άξονα και ρουλεμάν 0.244" (6.20mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Gear Ratio Μείωση - Λειτουργία Standard
Χαρακτηριστικά - κωδικοποιητή Τύπος -
Διάμετρος - Άξονας 0.059" (1.50mm) Λεπτομερής περιγραφή Brushed DC Motor Standard 12300 RPM 2.5W 6VDC
εγκρίσεις -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
R88M-WP10030H-BS1
R88M-WP10030H-BS1
Κατασκευαστές: Omron Automation & Safety
Περιγραφή: SERVOMOTOR 3000 RPM 200VAC
Σε απόθεμα: 68 pcs
Κατεβάστε: R88M-WP10030H-BS1.pdf
RFQ
R88M-G10030S-B
R88M-G10030S-B
Περιγραφή: SERVOMOTOR 3000 RPM 100VAC
Σε απόθεμα: 71 pcs
Κατεβάστε: R88M-G10030S-B.pdf
RFQ
80080008R
80080008R
Κατασκευαστές: Crouzet
Περιγραφή: BRUSHLESS MOTOR
Σε απόθεμα: 5501 pcs
Κατεβάστε:
13N88-110.1
13N88-110.1
Κατασκευαστές: Portescap
Περιγραφή: STANDARD MOTOR 12400 RPM 12VDC
Σε απόθεμα: 1626 pcs
Κατεβάστε: 13N88-110.1.pdf
Κατασκευαστές: Crouzet
Περιγραφή: MOTOR 82340 GEARBOX OVOID 1/3 RP
Κατεβάστε:
MHMF092L1C2
MHMF092L1C2
Κατασκευαστές: Panasonic
Περιγραφή: MOTOR AC SERVO 200V HI 1KW IP65
Σε απόθεμα: 91 pcs
Κατεβάστε: MHMF092L1C2.pdf
MSMF102L1D8
MSMF102L1D8
Κατασκευαστές: Panasonic
Περιγραφή: MOTOR AC SERVO 200V LI 1KW IP65
Σε απόθεμα: 77 pcs
Κατεβάστε: MSMF102L1D8.pdf
Περιγραφή: GEARMOTOR 71 RPM 24VDC
Κατεβάστε: 82722011.pdf
MSMD021G1U
MSMD021G1U
Σε απόθεμα: 235 pcs
Κατεβάστε: MSMD021G1U.pdf
711
Κατασκευαστές: Adafruit
Περιγραφή: STANDARD MOTOR 9100 RPM 6VDC
Κατεβάστε: 711.pdf
R88M-GP10030L
R88M-GP10030L