EM3782-96-2
Pomona ElectronicsPomona Electronics
Pomona Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TEST LEAD BANANA TO GRABBER 96"
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
24 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EM3782-96-2
Αριθμός εξαρτήματος EM3782-96-2 Κατασκευαστής Pomona Electronics
Περιγραφή TEST LEAD BANANA TO GRABBER 96" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος απαλλάσσεται από την απαλλαγή / RoHS σύμφωνα με την απαλλαγή
Διαθέσιμη ποσότητα 7937 pcs Φύλλο δεδομένων
Gauge Wire 20 AWG Τάση - Ονομαστική 300VDC
Τύπος Patch Cord Μέθοδος στοίβαγμα Multi-Stacking, Front and Vertical
Σειρά Minigrabber® 3782 Ακροαματικότητα -
Αλλα ονόματα 2433470 Υλικό - Μόνωση Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free by exemption / RoHS compliant by exemption Λεπτομερής περιγραφή 96.0" (2438.40mm) Banana Plug, Single, Stackable To Mini Hook Patch Cord 300VDC
τρέχουσα Αξιολόγηση 5A Περιεχόμενα 1 Lead, Red
Διαμόρφωση Banana to Grabber, Hook καλώδιο Μήκος 96.0" (2438.40mm)