EM3782-48-3#
Pomona ElectronicsPomona Electronics
Pomona Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TEST LEAD BANANA TO GRABBER 48"
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EM3782-48-3#
Αριθμός εξαρτήματος EM3782-48-3# Κατασκευαστής Pomona Electronics
Περιγραφή TEST LEAD BANANA TO GRABBER 48" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος απαλλάσσεται από την απαλλαγή / RoHS σύμφωνα με την απαλλαγή
Διαθέσιμη ποσότητα 11126 pcs Φύλλο δεδομένων
Gauge Wire 20 AWG Τάση - Ονομαστική 300VDC
Τύπος Patch Cord Μέθοδος στοίβαγμα Multi-Stacking, Front and Vertical
Σειρά Minigrabber® 3782 Ακροαματικότητα -
Αλλα ονόματα 3242704
EM3782-48-3
EM3782-48-3#-ND
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Λεπτομερής περιγραφή 48.0" (1219.20mm) Banana Plug, Single, Stackable To Mini Hook Patch Cord 300VDC τρέχουσα Αξιολόγηση 5A
Περιεχόμενα 1 Lead, Orange Διαμόρφωση Banana to Grabber, Hook
καλώδιο Μήκος 48.0" (1219.20mm) 2ο Connector Mini Hook