EM2BC-MG-60#
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TEST LEAD BANANA TO GATOR 60"
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
16 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EM2BC-MG-60#
Αριθμός εξαρτήματος EM2BC-MG-60# Κατασκευαστής Pomona Electronics
Περιγραφή TEST LEAD BANANA TO GATOR 60" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος απαλλάσσεται από την απαλλαγή / RoHS σύμφωνα με την απαλλαγή
Διαθέσιμη ποσότητα 2661 pcs Φύλλο δεδομένων
Gauge Wire RG-58C/U, 20 AWG Τάση - Ονομαστική 45VAC
Τύπος Patch Cord Μέθοδος στοίβαγμα Multi-Stacking, Front and Vertical
Σειρά 2BC Ακροαματικότητα -
Αλλα ονόματα 2503445
EM2BC-MG-60
Υλικό - Μόνωση Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free by exemption / RoHS compliant by exemption Λεπτομερής περιγραφή 60.0" (1524.00mm) Miniature Banana Plug, Double, Stackable To Alligator Clip, Insulated (2) Patch Cord 45VAC
τρέχουσα Αξιολόγηση 5A Περιεχόμενα 1 Cable, Gray, Black and Red Leads
Διαμόρφωση Banana to Alligator καλώδιο Μήκος 60.0" (1524.00mm)
2ο Connector Alligator Clip, Insulated (2) 1ο Connector Miniature Banana Plug, Double, Stackable
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
EM2BA-2400#
EM2BA-2400#
Περιγραφή: TEST LEAD BANANA TO BANANA 2400"