EM2948-36-9#
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TEST LEAD BANANA TO BANANA 36"
Φύλλα δεδομένων: EM2948-36-9#.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
24 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EM2948-36-9#
Αριθμός εξαρτήματος EM2948-36-9# Κατασκευαστής Pomona Electronics
Περιγραφή TEST LEAD BANANA TO BANANA 36" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 9942 pcs Φύλλο δεδομένων EM2948-36-9#.pdf
Gauge Wire 18 AWG Τάση - Ονομαστική 5000VDC (5kV)
Τύπος Patch Cord Μέθοδος στοίβαγμα Multi-Stacking, Front and Vertical (Both Connectors)
Σειρά 2948 Ακροαματικότητα -
Αλλα ονόματα 2948-36-9#
2948-36-9#-ND
Υλικό - Μόνωση Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Λεπτομερής περιγραφή 36.0" (914.40mm) Banana Plug, Single, Stackable To Banana Plug, Single, Stackable Patch Cord 5000VDC (5kV) τρέχουσα Αξιολόγηση 15A
Περιεχόμενα 1 Lead, White Διαμόρφωση Banana to Banana
καλώδιο Μήκος 36.0" (914.40mm) 2ο Connector Banana Plug, Single, Stackable