EM2249-Y-600#
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CBL ASSY BNC PLUG RG223 DS 50'
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση RoHs Δεν ισχύει / Δεν ισχύει
Κατάσταση αποθεμάτων 405 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 405 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EM2249-Y-600#
Αριθμός εξαρτήματος EM2249-Y-600# Κατασκευαστής Pomona Electronics
Διαθέσιμη ποσότητα 405 pcs Φύλλο δεδομένων
Στυλ BNC to BNC Σειρά -
Αλλα ονόματα 2491370
EM2249-Y-600
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 60°C
Μήκος 600.0" (15.2m) 50.0' Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Not applicable / Not applicable
Αντίσταση 50 Ohms Γένος Male to Male
Χαρακτηριστικά Shielded Λεπτομερής περιγραφή Cable Assembly Coaxial BNC to BNC Male to Male RG-223 DS 600.0" (15.2m) 50.0'