EM2249-E-96#
Pomona ElectronicsPomona Electronics
Pomona Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CBL ASSY BNC PLUG-PLUG RG59B 8'
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση RoHs Δεν ισχύει / Δεν ισχύει
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
16 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EM2249-E-96#
Αριθμός εξαρτήματος EM2249-E-96# Κατασκευαστής Pomona Electronics
Διαθέσιμη ποσότητα 3343 pcs Φύλλο δεδομένων
Στυλ BNC to BNC Σειρά -
Αλλα ονόματα 3086395
EM2249-E-96
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 60°C
Μήκος 96.0" (2.4m) 8.0' Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Not applicable / Not applicable
Αντίσταση 75 Ohms Γένος Male to Male
Χαρακτηριστικά Shielded Λεπτομερής περιγραφή Cable Assembly Coaxial BNC to BNC Male to Male RG-59B 96.0" (2.4m) 8.0'