EM1126-96-2#
Pomona ElectronicsPomona Electronics
Pomona Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TEST LEAD BANANA TO PIN TIP 96"
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
24 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EM1126-96-2#
Αριθμός εξαρτήματος EM1126-96-2# Κατασκευαστής Pomona Electronics
Περιγραφή TEST LEAD BANANA TO PIN TIP 96" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος απαλλάσσεται από την απαλλαγή / RoHS σύμφωνα με την απαλλαγή
Διαθέσιμη ποσότητα 9338 pcs Φύλλο δεδομένων
Gauge Wire 20 AWG Τάση - Ονομαστική 3000VDC (3kV)
Τύπος Patch Cord Μέθοδος στοίβαγμα Multistacking Banana Plug, Front Stacking Pin Tip Plug
Σειρά 1126 Ακροαματικότητα -
Αλλα ονόματα 3189471
EM1126-96-2
Υλικό - Μόνωση Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free by exemption / RoHS compliant by exemption Λεπτομερής περιγραφή 96.0" (2438.40mm) Banana Plug, Single, Stackable To Tip Plug, Stackable Patch Cord 3000VDC (3kV)
τρέχουσα Αξιολόγηση 5A Περιεχόμενα 1 Lead, Red
Διαμόρφωση Banana to Pin Tip καλώδιο Μήκος 96.0" (2438.40mm)