EM1126-48-2#
Pomona ElectronicsPomona Electronics
Pomona Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TEST LEAD BANANA TO PIN TIP 48"
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EM1126-48-2#
Αριθμός εξαρτήματος EM1126-48-2# Κατασκευαστής Pomona Electronics
Περιγραφή TEST LEAD BANANA TO PIN TIP 48" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος απαλλάσσεται από την απαλλαγή / RoHS σύμφωνα με την απαλλαγή
Διαθέσιμη ποσότητα 12384 pcs Φύλλο δεδομένων
Gauge Wire 20 AWG Τάση - Ονομαστική 3000VDC (3kV)
Τύπος Patch Cord Μέθοδος στοίβαγμα Multistacking Banana Plug, Front Stacking Pin Tip Plug
Σειρά 1126 Ακροαματικότητα -
Αλλα ονόματα 3158604
EM1126-48-2
EM1126-48-2#-ND
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Λεπτομερής περιγραφή 48.0" (1219.20mm) Banana Plug, Single, Stackable To Tip Plug, Stackable Patch Cord 3000VDC (3kV) τρέχουσα Αξιολόγηση 5A
Περιεχόμενα 1 Lead, Red Διαμόρφωση Banana to Pin Tip
καλώδιο Μήκος 48.0" (1219.20mm) 2ο Connector Tip Plug, Stackable