73083-X-48
Pomona ElectronicsPomona Electronics
73083-X-48 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Pomona Electronics
Περιγραφή προϊόντος CBL ASSY SMA PLUG RG142B 4'
Φύλλα δεδομένων: 73083-X-48.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 73083-X-48
Αριθμός εξαρτήματος 73083-X-48 Κατασκευαστής Pomona Electronics
Διαθέσιμη ποσότητα 1716 pcs Φύλλο δεδομένων 73083-X-48.pdf
Στυλ SMA to SMA Σειρά -
Αλλα ονόματα 3389081 Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 165°C
Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks Μήκος 48.0" (1.2m) 4.0'
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αντίσταση 50 Ohms
Γένος Male to Male Συχνότητα - Max 4GHz
Χαρακτηριστικά Shielded Λεπτομερής περιγραφή Cable Assembly Coaxial SMA to SMA Male to Male RG-142B 48.0" (1.2m) 4.0'