73083-X-36
Pomona ElectronicsPomona Electronics
73083-X-36 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Pomona Electronics
Περιγραφή προϊόντος CBL ASSY SMA PLUG RG142B 36"
Φύλλα δεδομένων: 73083-X-36.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 73083-X-36
Αριθμός εξαρτήματος 73083-X-36 Κατασκευαστής Pomona Electronics
Περιγραφή CBL ASSY SMA PLUG RG142B 36" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2068 pcs Φύλλο δεδομένων 73083-X-36.pdf
Στυλ SMA to SMA Σειρά -
Αλλα ονόματα 3389070 Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 165°C
Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks Μήκος 36.00" (914.40mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αντίσταση 50 Ohms
Γένος Male to Male Συχνότητα - Max 4GHz
Χαρακτηριστικά Shielded Λεπτομερής περιγραφή Cable Assembly Coaxial SMA to SMA Male to Male RG-142B 36.00" (914.40mm)