73075-VV-24
Pomona ElectronicsPomona Electronics
73075-VV-24 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Pomona Electronics
Περιγραφή προϊόντος CBL ASSY MCX PLUG RG179 24"
Φύλλα δεδομένων: 73075-VV-24.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 73075-VV-24
Αριθμός εξαρτήματος 73075-VV-24 Κατασκευαστής Pomona Electronics
Περιγραφή CBL ASSY MCX PLUG RG179 24" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4369 pcs Φύλλο δεδομένων 73075-VV-24.pdf
Στυλ MCX to MCX Σειρά -
Αλλα ονόματα 3388846 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks Μήκος 24.00" (609.60mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αντίσταση 75 Ohms
Γένος Male to Male Συχνότητα - Max 1.5GHz
Χαρακτηριστικά Shielded Λεπτομερής περιγραφή Cable Assembly Coaxial MCX to MCX Male to Male RG-179 24.00" (609.60mm)