73075-VV-12
Pomona ElectronicsPomona Electronics
73075-VV-12 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Pomona Electronics
Περιγραφή προϊόντος CBL ASSY MCX PLUG RG179 12"
Φύλλα δεδομένων: 73075-VV-12.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 73075-VV-12
Αριθμός εξαρτήματος 73075-VV-12 Κατασκευαστής Pomona Electronics
Περιγραφή CBL ASSY MCX PLUG RG179 12" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5827 pcs Φύλλο δεδομένων 73075-VV-12.pdf
Στυλ MCX to MCX Σειρά -
Αλλα ονόματα 3388831 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Μήκος 12.00" (304.80mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Αντίσταση 75 Ohms Γένος Male to Male
Συχνότητα - Max 1.5GHz Χαρακτηριστικά Shielded
Λεπτομερής περιγραφή Cable Assembly Coaxial MCX to MCX Male to Male RG-179 12.00" (304.80mm) Χρώμα Clear