PLS-75N25AL02-08
Peerless by TymphanyPeerless by Tymphany
PLS-75N25AL02-08 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Peerless by Tymphany
Περιγραφή προϊόντος SPEAKER 8OHM 25W TOP PORT 84.4DB
Φύλλα δεδομένων: PLS-75N25AL02-08.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PLS-75N25AL02-08 Κατασκευαστής Peerless by Tymphany
Περιγραφή SPEAKER 8OHM 25W TOP PORT 84.4DB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3969 pcs Φύλλο δεδομένων PLS-75N25AL02-08.pdf
Τύπος Full Range Λήξη Solder Eyelet(s)
Τεχνολογία Magnetic Μέγεθος / Διαστάσεις 3.071" L x 3.071" W (78.00mm x 78.00mm)
Σχήμα Round, Square Frame Σειρά PLS
Ακροαματικότητα - Ισχύς - Ονομαστική 25W
Port Τοποθεσία Top Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα T04-1D0030001 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Μαγνήτης Nd Υλικό - Cone Aluminum (AI)
Προστασία Ingress - Αντίσταση 7.50 Ohms
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 2.138" (54.30mm) Εύρος συχνότητας 100Hz ~ 20kHz
Συχνότητα - Αυτο Resonant 99.39Hz Αποδοτικότητα - dBA 94.40
Αποτελεσματικότητα - Τύπος Half Space Sensitivity Αποτελεσματικότητα - Δοκιμές 1W/1M
Λεπτομερής περιγραφή 7.50 Ohms Full Range Speaker 25W 100Hz ~ 20kHz Top Round, Square Frame 84.4dB